Мы всегда на пульсе вашего стоматологического здоровья


    Услуги Статьи Вопросы
LiveZilla Live Help


Безевгенольний композитний цемент Cem-Implant. Інструкція з використання.

Безевгенольний композитний цемент для фіксації коронок з опорою на імплантати ПОКАЗАННЯ
Фіксація тимчасових конструкцій з опорою на імплантати ІНСТРУКЦІЇ з ВИКОРИСТАННЯ Автоматичне замішування

1. Перевірте припасовку, оклюзію та міжпроксимальні контакти протезної конструкцій. Виконайте фінішну обробку.
2. Висушіть та ізолюйте підготовлені абатменти. Повністю висушувати абатменти не обов’язково, однак явні забруднення необхідно видалити.
3. Переконайтеся, що внутрішня поверхня протезної конструкції! чиста й суха. Для того, щоб уможливити в подальшому зняття реставрацій з опорою на імплантати, змастіть поверхню абатменту тонким шаром гелю «K-Y»® або іншого змащувального матеріалу на водній основі.
4. Видавіть невелику кількість матеріалу зі шприца перед тим, як приєднати насадку. Встановіть нову насадку на двотубний шприц цементу Cem-Implant та знову видавіть невелику кількість матеріалу. Це забезпечить рівномірний витік бази і каталізатора. Видавіть цемент тонким шаром безпосередньо на внутрішню поверхню протезної конструкції!. Робочий час складає 45 - 60 секунд.
5. Встановіть коронку; утримуйте її самостійно або попросіть пацієнта злегка прикусити ватний валик до завершення початкового етапу твердіння цементу, який настає за 2 - 2,5 хвилини. На цьому етапі цемент набуває гумоподібної консистенції і його надлишки можна легко видалити. Це необхідно зробити до моменту остаточного твердіння.
6. Остаточне твердіння відбувається за 4 - 5 хв., залежно від умов.

Ручне замішування

1. Видавіть відповідні дози бази та каталізатора на поверхню для замішування.
2. З допомогою чистого шпателя або іншого інструмента змішайте обидва компоненти до набуття сумішшю однорідної пастоподібної консистенції.
3. З допомогою шпателя або щіточки нанесіть суміш тонким шаром на очищену внутрішню поверхню протезної конструкціїї. Робочий час від початку замішування складає приблизно 45 секунд.
4. Встановіть коронку; утримуйте її в одному положенні самостійно або попросіть пацієнта злегка прикусити ватний валик до завершення початкового етапу твердіння цементу, яке настає за 2 - 2,5 хвилини. На цьому етапі цемент набуває гумоподібної консистенції і його надлишки можна легко видалити.
5. Остаточне твердіння відбувається за 4 - 5 хв. після установки протезної конструкціїї.

Застереження:

В поодиноких випадках матеріал може викликати чутливість у деяких пацієнтів. При виникненні алергічної реакції припиніть використання матеріалу, припиніть контакт пацієнта з ним та направте його до лікаря. Важлива інформація про застосування: для надійної фіксації коронки по краям достатньо використати невелику кількість цементу розміром з намистинку. Це особливо стосується реставрацій високої ретенції, які самі по собі надійно утримуються на місці. Використання меншої кількості матеріалу означає менші фінансові трати та полегшує процес зняття конструкцій.

Основні інгредієнти:

- багатофункціональні метакрилати
- уретан диметакрилат
- активатор полімеризації

Умови зберігання:

Зберігайте в холодильнику.
Продукт призначений для використання лише лікарями-стоматологами.
® Гель «К-Y» не є зареєстрованою торговою маркою компанії B.J.M. Laboratories Ltd.

Система Orphus

Другие статьи

ІНСТРУКЦІЯ до застосування CLEAR LINER BOND 2

LB PRIMER містить  мономер фосфатного ефіра (Phenyl-P), мономер деривату саліцилової кислоти (5-NMSA) і гідрофільний мономер (HEMA ) і складається з двох рідин, Liquid A i Liquid B. LB PRIMER діє при одночасній обробці емалі і дентину як Conditioner

Ultra blend plus

Ultra-Blend® plus является уникальной фотополимерной прокладкой, содержащей гидроокись кальция и гидроксиапатит кальция на основе диметакрилата уретана.

Применение стоматологических цементов.

Применение стоматологических цементов.

Приборы лазерного отверждения. Приборы светодиодного отверждения.

Еще одна технология, применяемая в современной стоматологической практике для отверждения реставрационных материалов, — это отверждение лазером. В лазере электрическая энергия трансформируется напрямую в сплошной луч света. Фотоны, генерируемые лазером, характеризуются энергетическим уровнем газа, используемого в лазере

ExciTE F. Светоотверждаемая однокомпонентная адгезивная система.

Инструкция по применению. ExciTE F — это светоотверждаемая однокомпонентная адгезивная система с нано-наполнителем для эмали и дентина в сочетании с техникой тотального травления.

Стоматология минимального вмешательства: поражения области 2. Часть 1.

В последние годы значительно углубилось наше понимание процесса деминерализации, воспринимаемого как кариес, а также потенциала реминерализации тканей зуба в аспекте устранения и излечения кариеса. Хирургический подход, предложенный Блэком, на сегодняшний день устарел, и сейчас во всем мире изучается Стоматология Минимального