Мы всегда на пульсе вашего стоматологического здоровья


    Услуги Статьи Вопросы
LiveZilla Live Help


Інформована добровільна згода на процедуру відбілювання зубів.

Інформована добровільна згода на процедуру відбілювання зубів.
від « ___ » _______________ 200__р.
Мені, _______________________________________________________ , лікарем ______________________________________________________ надана вся інформація щодо процедури відбілювання зубів.

Відбілювання зубів - косметична процедура, яка не має медичних показань. Мета процедури - досягнення максимального результату освітлення зубів за один - три сеанси професійного відбілювання і двох ( трьох ) тижневий термін у разі вибору домашнього способу відбілювання.

Я розумію мету і суть даної процедури. Лікар оцінив стан мого здоров'я і провів повне обстеження зубощелепної системи для цього втручання.

Я розумію, що ефект відбілювання може бути досягнуто в більшості випадків, однак певний результат не може бути гарантований.

Відбілювання , як і багато інших процедур, має деякі ризики та обмеження.

Я розумію, що для досягнення бажаного результату ця процедура може бути виконана в один / два візити або більше відвідувань, в залежності від типу моїх зубів. Кожне відвідування займатиме від години до півтори години. При застосуванні домашніх систем відбілювання результат відбілювання досягається за 2-3 тижні і більше у разі потреби.

Мене поінформували, про те , що у разі проведення клінічного відбілювання більш ніж в одне відвідування, перерва між процедурами може скласти від одного до двох тижнів . Якщо проходить більше двох тижнів, результати можуть бути менш значними, тому що ефективність процедури буде втрачена. Протягом перших 24 годин після відбілювання чутливість зубів може бути значно підвищена. Ці негативні відчуття зазвичай проходять протягом 1-2 днів. У разі початкової чутливості зубів, а також з метою профілактики її появи після процедури відбілювання лікар за погодженням зі мною може провести процедури щодо зниження чутливості до відбілювання.

Відбілювання може викликати тимчасове запалення ясен. Також може виникнути подразнення ясен. Мене попередили, що ці проблеми проходять протягом декількох днів.

Я розумію, що каріозні порожнини або нещільно прилеглі реставрації повинні бути закриті та / або замінені до відбілювання.

Я згоден(а), що після відбілювання можлива корекція кольору проведених реставрацій аж до повної заміни реставрацій, щоб вони відповідали новому кольору зубів.

Мене попередили, що неможливо достовірно передбачити якого точно кольору будуть зуби після відбілювання. Я повністю розумію , що під час і після процедури, стан може змінитися, тоді на розсуд лікаря, для досягнення сприятливого результату може бути призначена додаткова або альтернативна терапія.

Після проведення процедури відбілювання мені рекомендовано відмовитися від куріння і надмірного вживання кави та інших напоїв, що містять фарбувальні речовини.

При наданні процедури відбілювання гарантовано проведення лікування фахівцем відповідної кваліфікації, застосуванням їм якісних матеріалів та інструментів з дотриманням відповідних методик і правил санітарно- епідеміологічного режиму.

Я розумію необхідність контролю якості проведеної процедури і зобов'язуюсь приходити на контрольні огляди в призначений час, погоджений з лікарем і записаний в медичній карті.

Я мав(ла) можливість задавати всі цікаві для мене питання і отримав(ла) вичерпні відповіді на них.

Я уважно ознайомився(лась) з даним документом і розумію, що останнє є юридичним документом і тягне для мене правові наслідки. Цей документ є невід'ємною частиною моєї медичної карти.

Я підтверджую згоду на проведення мені процедури відбілювання.

Підпис пацієнта ____________ Підпис лікаря _____________

Система Orphus

Другие статьи

Внутрикоронковое отбеливание. Окрашивания, возникшие вследствие действий стоматолога.

Остатки тканей пульпы Ткани, оставшиеся в пульповой камере, будут постепенно разлагаться, и высвобождать токсины, которые могут окрасить зуб. Вскрытие полости должно быть правильным, чтобы убедиться в полном удалении остатков ткани. В таких случаях показано применение внутрикоронкового отбеливания.

Информация по отбеливающей системе Zoom. Соглашение пациента на проведение процедуры.

Отбеливание – это процедура, которая позволяет отбелить цвет ваших зубов. Если отбеливание проводится профессиональными врачами и должным образом, то это не должно повредить зубам и деснам. Значительное отбеливание может быть достигнуто в большинстве случаев, однако определенный результат

Отбеливание зубов. ИЛЛЮМИНЕ ОФИС.

Иллюмине Офис имеет уникальную резинообразную полутвердую консистенцию, что позволяет применять материал без изоляции десны, придает ощущение комфорта и экономит время в кресле врача. Предварительная консистенция достигнута за счет смешанных солей натрия/кальция, ингредиента поли/метилвинилэфир/малеинового ангидрида

Отбеливание зубов. Инструкция по применению системы YOTUEL Special (с 35% перекисью водорода).

1.Пациенту необходимо очистить (отполировать) зубы отбеливающей пастой YOTUEL 2.Отделить губы от зубов ретрактором, зафиксировать губы в открытом положении. 22 З.Губы покрываются вазелином. Десна защищаются силиконовым гелем либо тонкой вискозой. Гель наносится на линию разделяющую зубы и десна.

Инструкция для домашнего отбеливания. Системы отбеливания Discus Dental.

Системы отбеливания Discus Dental созданы на основе высокоэффективных формул, позволяющих просто, безопасно и быстро делать зубы белыми и яркими. Используя фирменную революционную запатентованную двуствольную технологию шприца, компания Discus Dental предлагает широкий ассортимент новаторских простых в использовании безопасных решений для отбеливания зубов, способных удовлетворить нужды практически любого пациента.

Отбеливание зубов. Иллюмине Хоум.

10% и 15% Иллюмине Хоум - это бесцветный отбеливающий гель для зубов, который используется в дневное и ночное время. В качестве активного отбеливающего ингредиента он содержит перекись карбамида.