Мы всегда на пульсе вашего стоматологического здоровья


    Услуги Статьи Вопросы
LiveZilla Live Help


I.Загальна інформація

CLEARFIL NEW BOND – це адгезивний матеріал для емалі і дентину,  який затвердіває хімічним шляхом в анаеробних умовах. Його затвердівання починається лише тоді, коли його покривають композитом. При цьому відбувається  оптимальна реакція між композитним матеріалом і CLEARFIL NEW BOND. Ви можете користуватись CLEARFIL NEW BOND  при роботі не лише з тими композитами, що затвердівають   хімічним шляхом, але й з тими, затвердівання яких відбувається під дією світла: композитами на основі bis-GMA (так званий мономер „Bowen“).

За зчеплення CLEARFIL NEW BOND  з емаллю і дентином відповідає  мономер Р. Він утворює хімічну сполуку з іонами кальцію емалі та дентину і одночасно з органічною матрицею дентину. Крім  цієї міцної хімічної адгезії утворюється мікромеханічний зв”язок з емаллю і дентином.

II.Клінічне застосування

Препарування порожнини

Порожнину вичищають при мінімальному пошкодженні тканини, а прилеглу емаль  зашліфовують навкіс.

Висушування порожнини

Рекомендується скористатися коффердамом, але достатньо комбінування ватних роликів і ефективного відцмоктування.

Накладання підкладки

В залежності від глибини і розмірів  порожнини потрібно накласти підкладку  з гідроксиду кальцію  і/або  склоіономерний цемент.

Протравлювання

Порожнину слід протравлювати протягом 15 - 30  за допомогою K-ETCHANT GEL. При  протравлюванні треба вважати, щоб не пошкодити  вже накладену підкладку.

Після цього грунтовно промийте порожнину протягом не менше 20 секунд і потім ретельно висушіть повітряним потоком. Емаль повинна мати поверхню білого кольору.

Дуже важливо, щоб з цього моменту порожнина залишалась чистою і сухою для забезпечення оптимальної адгезії. Якщо  протравлена поверхня випадково  буде забруднена (наприклад, слиною або кров”ю), то  процес протравлювання потрібно повністю повторити.

Застосування CLEARFIL NEW BOND

Змішайте обидва компоненти – Universal liquid і Catalyst  у співвідношенні 1:1. За допомогою губки нанесіть суміш тонким шаром на стінку порожнини, емаль і дентин. Обережно підсушіть розчинник за допомогою повітряного потоку .

Протягом наступної хвилини нанесіть композит.

Нанесення композиту

CLEARFIL NEW BOND можна застосовувати з будь-яким композитом на основі bis-GMA.  Ви можете користуватись CLEARFIL NEW BOND  при роботі не лише з тими композитами, що затвердівають   хімічним шляхом, але й з тими, затвердівання яких відбувається під дією світла.

Зберігання і заходи безпеки

По можливості зберігайте CLEARFIL NEW BOND  у холодильнику. Перед використанням потримайте його при кімнатній температурі.

Зберігати CLEARFIL NEW BOND  при кімнатній температурі можна лише обмежений час. Подивіться на термін придатності  на упаковці.

Запобігайте попаданню  геля для протравлення та CLEARFIL NEW BOND в очі, на слизові оболонки та шкіру. Якщо це сталося, то негайно промийте це місце водою.

Зберігайте продукт у місцях, недоступних для дітей.

III.Заходи безпеки

При непереносимості слід припинити застосування продукту.Якщо відома непереносимість мономеру метакрилату, то це може служити протипоказанням.

Не допускайте контакту продукту з очима стоматолога або паціента.Якщо продукт потрапить в очі, промийте їх добре водою і проконсультуйтеся у лікаря.

При попаданні продукту на шкіру або одяг потрібно почистити відповідне місце ватним тампоном, змоченим у спирті.

При роботі з продуктом рекомендується одягати захисні рукавички.

IV.Вказівки щодо зберігання

Не використовувати після завершення терміну придатності (див. дату на упаковці). Продукт зберігати у холодильнику і перед застосуванням виймати його і тримати при кімнатній температурі. Продукт не можна піддавати дії тепла або прямого сонячного проміння.

CLEARFIL- це затверджений товарний знак фірми KURARAY CO.LTD.

V.Гарантия

KURARAY  CO. LTD заміняє дефектні продукти у випадку підтвердження дефекта.KURARAY CO.LTD не несе відповідальності за дефекти і втрати, що виникли внаслідок неправильного або непередбачуваного застосування продукту.

Перед застосуванням продукту споживач повинен перевірити  відповідність  мети застосування продукту згідно інструкції; у випадку нецільового застосування продукту всю відповідальність за наслідки несе споживач.

Система Orphus

Другие статьи

Иммуномодуляторы в стоматологии. Синтетические аналоги бактериальных антигенов.

Ликопид* полусинтетический гликопептид, является основным структурным фрагментом клеточной стенки всех известных бактерий. Действует преимущественно на гуморальное звено иммунитета, стимулирует

Стоматологические цементы. Классификация цементов.

Стоматологические цементы должны быть: - достаточно стойкими к воздействию внутриротовой среды; - обеспечить прочную связь с тканями зуба за счет механического сцепления и адгезии;

Lastic xtra superfine. Текучий эластомерный прецизионный слепочный материал на основе полисилоксана.

Точное соблюдение дозировки, общего времени обработки и пребывания в полости рта обеспечивает замечательные результаты получаемых слепков. Температура продукта, существенно отклоняющаяся от 23 °С, влияет на общее время обработки и отвердения.

АПЕКСДЕНТ (без йодоформа). Инструкция по применению. Назначение. Свойства. Способ приминения

Стоматологический материал «Апексдент» без йодоформа выпускается в виде готовой к применению рентгеноконтрастной пасты. Входящая в состав гидроокись кальция создает высокий уровень рН среды

ИксПи Бонд. Универсальная адгезивная система для техники тотального протравливания. Краевое прилегание и микроморфология.

C введением в стоматологию адгезива Прайм энд Бонд® — первого однобутылочного адгезива для техники тотального протравливания — Дентсплай поставила новую веху в развитии стоматологических адгезивов. На протяжении последнего десятилетия это направление было дополнительно доработано с получением адгезива «на уровне искусства» Прайм энд Бонд ЭнТи, внедрившего в стоматологические адгезивы нанотехнологию.

ІНСТРУКЦІЯ до застосування Teethmate F-1.

Зніміть кришку аплікатора і поставте на нього дозувальну насадку. Для зручності нахиліть дозатор. Тримаючи дозатор біля  порожнини або фісури, легко натисніть на тубу, щоб точно нанести композит. При застосуванні іншого