Мы всегда на пульсе вашего стоматологического здоровья


    Услуги Статьи Вопросы
LiveZilla Live Help


I.Загальнаінформація

CLEARFIL PHOTO BOND  являє собою матеріал подвійного затвердівання для зчеплення з емаллю і дентином. Подвійне затвердівання означає,  що матеріал затвердіває не лише  під дією світла, але й хімічним шляхом. Це забезпечує оптимальну граничну кромку між  емаллю і дентином  та Вашим композитом Bis-GMA, що затвердіває під дією світла.

Мономер Р забезпечує молекулярне зчеплення  з емаллю і дентином. Крім того ще має  місце макромеханічне зчеплення з обома типами зубної тканини. Обидві властивості забезпечують дуже добру граничну кромку.

CLEARFIL PHOTO BOND дуже легкий у роботі і забезпечує швидку санацію композита.

II.Клінічне застосування

Препарування порожнини

Порожнину вичищають при мінімальному пошкодженні тканини, а прилеглу емаль  зашліфовують навкіс.

Висушування порожнини

Рекомендується скористатися коффердамом, але достатньо комбінування ватних роликів і ефективного відцмоктування.

Накладання підкладки

В залежності від глибини і розмірів  порожнини потрібно накласти підкладку  з гідроксиду кальцію  і/або  склоіономерного цементу.

Протравлювання

Порожнину слід протравлювати протягом 15 - 30  за допомогою K-ETCHANT GEL. При  протравлюванні треба вважати, щоб не пошкодити  вже накладену підкладку.

Після цього грунтовно промийте порожнину протягом не менше 20 секунд і потім ретельно висушіть повітряним потоком. Емаль повинна мати поверхню білого кольору.

Дуже важливо, щоб з цього моменту порожнина залишалась чистою і сухою для забезпечення оптимальної адгезії. Якщо  протравлена поверхня випадково  буде забруднена (наприклад, слиною або кров”ю), то  процес протравлювання потрібно повністю повторити.

Приготування CLEARFIL PHOTO BOND

Влийте одну краплю каталізатора (з флакону з жовтою закруткою) у змішувальний тигель. Перед використанням адгезивного матеріалу  додайте краплю універсальної рідини (з флакону з зеленою закруткою)Потрібно обов”язково дотримуватися цієї послідовності. Обидві рідини треба змішати пензликом або губкою.

Нанесення CLEARFIL PHOTO BOND

Нанесіть адгезивний матеріал на всю порожнину  пензликом або губкою. За допомогою потоку повітря обережно розподіліть матеріал протягом 2-3 сек. по поверхні порожнини. Завдяки цьому  леткі компоненти випаруються і утвориться тонка плівка адгезивного матеріалу, яка не затвердіватиме,  доки буде у контакті з повітрям.

Затвердівання CLEARFIL PHOTO BOND

Тримаючи адгезивний матеріал  протягом 10 сек. під світлом лампи,  ви забезпечите його затвердівання.  Якщо порожнина  має глибину менше, ніж 2 мм, то композит можна безпосередньо наносити  і полімеризувати.

Нанесення композита

CLEARFIL PHOTO BOND можна застосовувати у комбінації з композитами Bis-GMA, що затвердівають під дією світла. Але оптимальне зчеплення забезпечується композитами CLEARFIL AP-X,  CLEARFIL LUSTRE i CLEARFIL PHOTO POSTERIOR.

CLEARFIL PHOTO BOND  можна також застосовувати у комбінації з CLEARFIL PORCELAIN BOND ACTIVATOR  для ремонту порцеланових елементів.

Зберігання і заходи безпеки

По можливості зберігайте CLEARFIL PHOTO BOND у холодильнику. Перед застосуванням потримати при кімнатній температурі. При кімнатніцй температурі CLEARFIL PHOTO BOND  погано зберігається. Вважайте на термін придатності на упаковці.

Вважайте, щоб K-ETCHANT GEL і CLEARFIL PHOTO BOND  не попали в очі, на слизові оболонки  або на шкіру. Якщо так сталося, то треба добре промити  водою.

Зберігайте CLEARFIL PHOTO BOND у місцях, недоступних для дітей.

III.Заходи безпеки

При непереносимості продукту  припинити  його застосування. Якщо відома непереносимість мономеру метакрилату, то це може служити протипоказанням.

Не допускайте контакту продукту з очима стоматолога або паціента.  Якщо продукт потрапить в очі, промийте їх  добре водою і проконсультуйтеся у лікаря.

При попаданні продукту на шкіру або одяг потрібно почистити відповідне місце ватним тампоном, змоченим у спирті.

При роботі з продуктом рекомендується одягати захисні рукавички.

IV.Вказівки щодо зберігання

Не використовувати після завершення терміну придатності (див. дату на упаковці). Продукт зберігати у холодильнику і перед застосуванням виймати його і тримати при кімнатній температурі. Продукт не можна піддавати дії тепла або прямого сонячного проміння.

CLEARFIL TM  - це затверджений товарний знак фірми KURARAY  CO. LTD.

V.Гарантия

KURARAY  CO. LTD заміняє дефектні продукти у випадку підтвердження дефекта. KURARAY  CO. LTD не несе відповідальності за дефекти  і втрати, що виникли внаслідок неправильного або непередбачуваного застосування продукту.

Перед застосуванням продукту споживач повинен перевірити  відповідність мети застосування продукту згідно інструкції у випадку нецільового застосування продукту всю відповідальність за наслідки несе споживач.

 
Система Orphus

Другие статьи

Основные характеристики пломбировочных материалов.

Адгезия — (прилипание) — это связь между разнородными поверхностями, в частности, сцепление пломбировочного материала с тканями зуба. Дезинтеграция — (разрушение целого) — это процесс, который возникает под воздействием растворителя. Устойчивость пломбы к растворению в ротовой жидкости позволяет сохранить не только объем, но и массу пломбы.

GC Fuji Ortho LC. Светоотверждаемый стеклоиономерный цемент для фиксации в ортодонтии.

GC Fuji ORTHO LC - светоотверждаемый модифицированный стеклоиономерный цемент, разработан для фиксации ортодонтических брекетов

Иммуномодуляторы в стоматологии. Препараты тимуса.

Гормоны тимуса играют ведущую роль в регуляции иммунитета, созревании и дифференцировке иммунокомпетентных клеток. У детей с синдромом увеличенной вилочковой железы повышен риск

Антигистаминные средства используемые в стоматологии. Показания и противопоказания.

В стоматологии антигистаминные препараты применяются при аллергических поражениях слизистой оболочки полости рта, губ, языка, пародонта (медикамен­тозном стоматите, гингивите, глоссите

На что надо обратить внимание при снятии коффердама?

Кламмер должен охватывать зуб в четырех пунктах, чтобы фиксация была достаточной. Но также важно, чтобы не был выбран большой кламмер, так как в этом случае контактные пункты лежат на межзубных сосочках и сами ведут к повреждению.

Te-Econom Plus - светоотверждаемый рентгеноконтрастный гибридный композит. Показания и преимущества.

Светоотверждаемый рентгеноконтрастный гибридный композит Te-Econom Plus Показания, Реставрации I-V классов