Мы всегда на пульсе вашего стоматологического здоровья


    Услуги Статьи Вопросы
LiveZilla Live Help


I.Загальна інформація

Clearfil Photo Posterior  являє собою розроблений спеціально для застосування у передмолярній та молярній області фотополімеризаційний гібридний композит,  що пропускає рентгенівські промені. На основі численних лабораторних досліджень було встановлено, що  Clearfil Photo Posterior завдяки досконало збалансованим властивостям матеріалу і добрим можливостям обробки особливо придатний для порожнин як І-го, так і ІІ-го класу.

II.Clearfil Photo Posterior і способи його застосування

Відновлення на основі зчеплення  в значній мірі залежить від професійного рівня; оптимальне композитне відновлення можна досягти лише у тому випадку, якщо ретельно дотримуватися приписів.

1. Визначити колір матеріалу для відновлення

2. Оцінити прикус і артикуляцію

Оскільки контур препарування залежить від прикусного і артикуляційного зразка, то, перш ніж розпочинати препарування, слід ретельно перевірити вказаний зразок. Не можна допускати, щоб контакти при прикусі  попадали на контур порожнини.

3. Препарування порожнини

Воно залежить від ситуації, а саме від того, чи це обумовлено первинним карієсом, чи йдеться про заміну амальгамної пломби. Детально це описано у спеціальній брошюрі. У порожнинах ІІ-го класу рекомендується підчас препарування робити заклинювання:  за допомогою техніки „pre-wedging“  утворюються оптимальні апроксимальні контактні точки.

4. Осушування порожнини

Для якісного зчеплення необхідні сухі поверхні. Оптимальною технікою для цього є робота під кофердамом. Якщо це з якихсь причин неможливо, то можна обмежитися застосуванням ватних тампонів разом з доброю технікою відцмоктування.

5. Введення підкладки

В залежності від форми і глибини препарації можна використовувати як матеріал для підкладки гідроксид кальцію і/або скло-іономерний цемент.

6. Міжзубні матриці та міжзубні клини

Для порожнин ІІ-го класу потрібно застосовувати прозорі міжзубні матриці та міжзубні клини, що відбивають світло.

7. Протравлювання і введення адгезива

Для забезпечення якісного зчеплення розплаву і дентину слід скористатися такими адгезивами, як  Clearfil Liner Βοnd  2 або Clearfil Photo Βοnd.

8. Clearfil Photo Posterior

В залежності від глибини порожнини матеріал слід наносити шарами при максимальній товщині шару 2,5 мм.

9. Затвердівання композиту

Глибина проникнення  (в мм) при періоді освітлення (в сек.)

Фарба 20 сек. 40 сек.
US.UL.XL 2,5 мм 3,5 мм
UY.B.G 3,0 мм 4,0 мм

При освітленні через 1 мм зубної емалі: Глибина проникнення (в мм) при періоді освітлення (в сек.)

Фарба 20 сек.
US.UL.XL 1,5 мм
UY.B.G 1,0 мм

Для порожнини ІІ-го класу  апроксимальні деталі спочатку повинні затвердіти, щоб усадка внаслідок полімеризацїї проходила у потрібному напрямку з  утворенням доброго апроксимального стику на канті.

10. Шліфування і поліровка

Хороші результати досягаються при шліфуванні за допомогою делікатного діаманта і поліровці арканзаським каменем, софлексовими (Soflex) дисками і стрічками.

Докладку інструкцію щодо постеріорного композитного відновлення можна отримати додатково за запитом.

I.Заходи безпеки

При непереносимості необхідноприпинити використання продукту. Якщо відома непереносимість метілакрилатних мономерів, то це може служити контріндикацією. Не допускайте контакту продукту з очима  лікаря або пацієнта. Якщо продукт потрапив в очі, слід негайно промити їх водою або звернутися до лікаря. Якщо продукт потрапить на шкіру або одяг, то потрібно почистити це місце ватним тампоном, змоченим у спирті.

При роботі з продуктом рекомендується користуватись захисними рукавичками.

II.Вказівки щодо зберігання

Не вживати продукт після закінчення строку придатності. Дотримуйтесь дати строку  придатності  на  упаковці.  Продукт  слід  зберігати  при  температурі 2-25ºС.І

Слід захишати продукт від тепла і сонячного проміння.

Clearfil  - це затверджений товарний знак фірми KURARAY  CO. LTD.

III.Гарантия

KURARAY  CO. LTD заміняє дефектні продукти у випадку підтвердження дефекта. KURARAY  CO. LTD не несе відповідальності за дефекти  і втрати, що виникли внаслідок неправильного або непередбачуваного застосування продукту.

Перед застосуванням продукту споживач повинен перевірити  відповідність  мети застосування продукту згідно інструкції; у випадку нецільового застосування продукту всю відповідальність за наслідки несе споживач.

Система Orphus

Другие статьи

Приборы лазерного отверждения. Приборы светодиодного отверждения.

Еще одна технология, применяемая в современной стоматологической практике для отверждения реставрационных материалов, — это отверждение лазером. В лазере электрическая энергия трансформируется напрямую в сплошной луч света. Фотоны, генерируемые лазером, характеризуются энергетическим уровнем газа, используемого в лазере

Tetric N-Ceram. Инструкция по применению.

Описание: Tetric N-Ceram – это светоотверждаемый рентгеноконтрастный нано-гибридный композит для прямых реставраций. Tetric N-Ceram полимеризуется светом с длиной волны в диапазоне 400–500 нм (синий свет).

Lastic xtra superfine. Текучий эластомерный прецизионный слепочный материал на основе полисилоксана.

Точное соблюдение дозировки, общего времени обработки и пребывания в полости рта обеспечивает замечательные результаты получаемых слепков. Температура продукта, существенно отклоняющаяся от 23 °С, влияет на общее время обработки и отвердения.

Лампа bluephase 20i. Инструкция по экспуатации. Часть 1.

Лампа bluephase 20i - это светодиодный прибор с излучением синего спектра высокой мощности для полимеризациисветоотверждаемых стоматологических материалов непосредственно у стоматологической установки. К использованию по назначению относится соблюдение рекомендаций настоящей инструкции.

Пломбировочные материалы для временных пломб.

Это материалы, которые применяются стоматологом в случае, когда по клиническим соображениям нецелесообразно или невозможно в один сеанс закончить лечение кариеса и его осложнений.

Иммуномодуляторы в стоматологии. Бактериальные лизаты.

Особое место среди этой группы иммуномодуляторов занимает имудон*, созданный специально для повышения естественной местной иммунной защиты слизистой оболочки полости рта. Имудон