Мы всегда на пульсе вашего стоматологического здоровья


    Услуги Статьи Вопросы
LiveZilla Live Help


I.Загальна  інформація

CLEARFIL PORCELAIN BOND ACTIVATOR  являє собою  „silane coupling agent“, який у комбінації з CLEARFIL  NEW BOND або CLEARFIL PHOTO BOND забезпечує високу адгезію з порцеланом, металом і композитну санацію. Після змішування трьох рідин ви можете нанести активований Bonding-комплекс на оброблювану поверхню і санувати за допомогою композиту.

II.Клінічне застосування

  1. Визначити колір композитного наповнювача.
  2. Попередня обробка санованої поверхні

За допомогою грубого діамантового бора  обробіть відкриту металеву поверхню, щоб  вона стала шорсткою. Зніміть гострі кути на  порцеляні, а навколо  косо зішліфуйте.

Протравлювання поверхні

Нанесіть на поверхню K-ETCHANT GEL. Через 5 сек. Можна починати очищення водою і грунтовне висушування поверхні. Протравлювання роблять лише для того, щоб поверхня була нежирною і чистою.

Змішування CLEARFIL PORCELAIN BOND ACTIVATOR і СLEARFIL BONDING AGENT

Накапайте  у змішувальний тигель  по краплині CLEARFIL PORCELAIN BOND ACTIVATOR,  рідини каталізатора і універсального  Bonding-матеріалу та розмішуйте їх протягом 5 секунд. Тепер Bonding-комплекс активований.

Нанесення активованого Bonding-комплексу.

Нанесіть активований Bonding-комплекс тонким шаром на сановану поверхню за допомогою пензлика. Розподіліть його обережно  потоком повітря з форсунки  протягом 2-3сек. по поверхні.   Леткі компоненти випаруються.

Затвердівання Bonding-матеріалу

Якщо ви використовуєте CLEARFIL  PHOTO BOND, то для його затвердівання можете скористатися полімеризаційною лампою, тримаючи її протягом 10 сек. Над матеріалом. Якщо порожнина глибиною менше 2 мм, можна відразу наносити композит, що затвердіває під дією світла.

При використанні CLEARFIL NEW BOND можна також відразу наносити композит.

Тепер оброблювана поверхня підготовлена для початку санування композитом. За допомогою  PHOTO CLEAR OPAQUER  (для зафарбування металевого кольору) і PHOTO CLEAR BRIGHT  гарантується досягнення оптимального естетичного ефекту.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

III.Заходи безпеки

При непереносимості необхідно припинити застосування продукту. Якщо відома непереносимість мономеру метакрилату, то це може служити протипоказанням.

Не допускайте контакту продукту з очима стоматолога або паціента.  Якщо продукт потрапить в очі, промийте їх  добре водою і проконсультуйтеся у лікаря.

При попаданні продукту на шкіру або одяг потрібно почистити відповідне місце ватним тампоном, змоченим у спирті.

При роботі з продуктом рекомендується одягати захисні рукавички.

IV.Вказівки щодо зберігання

Не використовувати після завершення терміну придатності (див. дату на упаковці). Продукт зберігати у холодильнику і перед застосуванням виймати його і тримати при кімнатній температурі. Продукт не можна піддавати дії тепла або прямого сонячного проміння.

CLEARFIL TM  - це затверджений товарний знак фірми KURARAY  CO. LTD.

V.Гарантия

KURARAY CO. LTD заміняє дефектні продукти у випадку підтвердження дефекта. KURARAY  CO. LTD не несе відповідальності за дефекти  і втрати, що виникли внаслідок неправильного або непередбачуваного застосування продукту.

Перед застосуванням продукту споживач повинен перевірити  відповідність  мети застосування продукту згідно інструкції; у випадку нецільового застосування продукту всю відповідальність за наслідки несе споживач.

 
Система Orphus

Другие статьи

Zirconite. Композитний цемент подвійного твердіння спеціально розроблений для постійної фіксації цирконієвих конструкцій.

Zirconite. Композитний цемент подвійного твердіння спеціально розроблений для постійної фіксації цирконієвих конструкцій. Zirconite – це новітній композитний цемент подвійного твердіння спеціально розроблений для постійної фіксації цирконієвих конструкцій.

Полимеризационный прибор LEDition. Инструкция.

Полимеризационный прибор LEDition базируется на новейшей технологии
светодиодов, прост в применении и в любой момент готов к работе.

GC Fuji Ortho LC. Светоотверждаемый стеклоиономерный цемент для фиксации в ортодонтии.

GC Fuji ORTHO LC - светоотверждаемый модифицированный стеклоиономерный цемент, разработан для фиксации ортодонтических брекетов

Хлоргексидин.

Применение водного раствора хлоргексиди-на для промывания корневого канала приобретает в последнее время большую популярность. Раствор обладает рядом преимуществ: низкой токсичностью и широким антибактериальным спектром. Раствор активен против Enterococcus faecalis, главного виновника эндодонтических осложнений, а также против грибков.

Дефекты зубов.

В качестве главной области применения компомеров следует указать восстановление повреждений V класса, особенно некариозные дефекты шейки зуба (дефекты клиновидной формы, эрозии, абразии и т.п.) Из-за деформации зуба в пришеечной области вследствие окклюзионной нагрузки пломбы

ІНСТРУКЦІЯ до застосування CLEARFIL REPAIR.

CLEARFILREPAIR являє собою систему з”єднання керамічних матеріалів або композитних смол, що затвердівають під дією світла, для ремонту коронок і мостів.  Крім того, ця система застосовується  при інтраоральних ремонтах з естетичною метою.