Мы всегда на пульсе вашего стоматологического здоровья


    Услуги Статьи Вопросы
LiveZilla Live Help


ІНСТРУКЦІЯ до застосування CLEARFIL PHOTO CORE.

 I.Загальна інформація

CLEARFIL PHOTO CORE являє собою гібридний композит, що затвердіває під дією світла, який особливо рекомендується для  безпосередньої санації за допомогою штифта. Контрастний естетичний колір, хороші адгезивні властивості, характерний спосіб затвердівання та твердість, яку можна порівняти з дентином, дають можливість досить простим методом провести санацію. CLEARFIL PHOTO CORE придатний для лікування як живих, так і мертвих зубів.

II.Санація вітальних зубів

  1. 1.    Препарування порожнини

Елементи попередніх санацій видаляються і порожнину вичищають з мінімальними втратами твердих тканин зуба.               

  1. 2.    Висушування порожнини

Рекомендується застосування коффердама. Але достатньо комбінації ватних тампонів і ефективного відсмоктування вологи.

  1. 3.    Введення підкладки

В залежності від глибини і розмірів порожнини ви робите підкладку з гідроксиду кальцію і/або склоіономерного цементу.

  1. 4.    Введення матричної стрічки і клинів

При необхідності введіть матричну стрічку і клини.

  1. 5.    Протравлювання і введення адгезивного матеріалу

Для забезпечення якісного зчеплення з емаллю та дентином рекомендується застосовувати як адгезиви CLEARFIL NEW BOND або  CLEARFIL PHOTO BOND. У будь-якому випадку у комбінації з CLEARFIL PHOTO CORE треба застосовувати адгезивні матеріали на основі Bis-GMA.

  1. 6.      Введення композиту  у порожнину

Можна легко дозувати необхідну кількість композиту, повернувши гвинт на задній стороні шприца вправо. Після дозування поверніть гвинт на чверть повороту назад: завдяки цьому ви уникнете підвищення тиску у шприці і втрат матеріалу.

Після цього відразу закрийте шприц і швидко працюйте з композитом, щоб він не затвердів під впливом денного світла. Матеріал можна вводити у порожнину за допомогою звичайних інструментів або техніки наповнення. Ми радимо вам користуватись при цьому матричними стрічками Luminosa.

  1. 7.      Час освітлення і глибина полімеризації

При часі освітлення                                    20 сек.            40 сек.            60 сек.

Глибина проникнення в мм                          5,5 мм             7 мм                8мм

  1. 8.      Препарування

Після полімеризації можна видалити матрічні стрічки та клини і відразу приступати до препарування для коронки.

 

III.Відновлення девіталізованих зубів

При цьому методі виходять з того, що зуб вже пройшов ендодонтичне лікування і укріплений штифтом . Якщо для цементування штифта ви хочете скористатися PANAVIA, то при пломбуванні кореневого каналу не можна застосовувати матеріали, що містять евгенол.

1)Препарування кореневого каналу

Кореневийий канал слід препарувати традиційними методами.

2)Очишення кореневого каналу

Кореневий канал треба добре почистити і після цього протравити  поверхню зуба. Препароване місце добре висушити потоком повітря.

3)Забезпечення сухості препарованого зуба

Після просушування місце препарування повинно залишатися абсолютно сухим.У випадку забруднення слиною і/або кров”ю необхідно повторити протравлювання дентину.

4)Підготовка до цементування штифта за допомогою PANAVIA

Дозуйте і змішайте з рідиною порошок PANAVIA відповідно до інструкції по його застосуванню. Тепер треба працювати швидко і оперативно за інструкцією.

5)Цементування штифта за допомогою PANAVIA

Нанесіть PANAVIA на штифт і покладіть його на піднос. За допомогою лентулової голки введіть PANAVIA в кореневий канал і відразу ж введіть в канал штифт. Якщо ви будете робити це занадто довго, то цемент затвердіє внизу навколо каналу, тому що PANAVIA – це анаеробний цемент, а в цьому випадку він буде без доступу повітря.

6)Зайвий цемент PANAVIA

За допомогою пензлика розподіліть цемент тонким шаром по поверхні зуба і коронковій частині штифта. Цей шар служитиме адгезивом для CLEARFIL PHOTO CORE. Зніміть з пензлика зайвий цемент.

Не треба чекати, доки цемент затвердіє, а можна відразу продовжувати санацію, оскільки PANAVIA затвердіває без доступа повітря, а це забезпечить CLEARFIL PHOTO CORE.

7)Введення матричних стрічок і клинів

При продовженні процесу санації дотримуйтесь  вказівок, наведених вище у пп. 1.5-1.8.

IV.Заходи безпеки

При непереносимості слід негайно припинити застосування продукту.  Підвищена            чутливість до мономеру метакрилату може служити протипоказанням.

При контакті продукту з очима слід негайно добре промити очі водою і проконсультуватися у лікаря.

При контакті зі шкірою або одягом негайно видаліть матеріал ватним тампоном, змоченим у спирті.

При роботі з продуктом рекомендується одягати захисні рукавички.                  

V.Заходи безпеки при зберіганні

Не застосовуйте продукт після  закінчення терміну придатності. Дивіться на дату придатності на зовнішній упаковці. Зберігайте продукт при кімнатній температурі.

Захищайте продукт від спеки і прямого сонячного проміння.

PANAVIA і CLEARFIL є  товарним знаком KURARAY  CO., LTD.

VI.Гарантія

KURARAY MEDICAL INC. заміняє будь-який продукт, у якому виявлено дефект.

KURARAY MEDICAL INC. не несе відповідальності за дефекти і пошкодження, шо виникли безпосередньо або внаслідок використання чи невміння користуватись цими продуктами.

Перед застосуванням продукту користувач повинен визначити, чи доцільно використовувати ці продукти у його випадку. Він несе  відповідальність  за всі втрати і ризики, пов”язані з цим.

Система Orphus

Другие статьи

Nexcomp цена 75$

Nexcomp Наногибридный рентгеноконтрастный светоотверждаемый композит для реставрации передних и жевательных зубов.

Telio CS Link - временный композитный цемент двойного отверждения. Инструкция по применению.

Telio CS Link - это временный композитный цемент двойного отверждения (светового и химического) для эстетической фиксации временных коронок, мостовидных протезов, вкладок типа Inlay, Onlay и виниров. Telio CS Link совместим с временными конструкциями, изготовленными из материалов для коронок и мостовидных протезов C&B

Антигистаминные средства используемые в стоматологии.

При аллергических реакциях используют антигистаминные препараты, которые взаимодействуют с рецепторами на клеточных мембранах, локализующихся в гладкой мускулатуре бронхов

Цинк-оксид-эвгенольные цементы, содержащие ЕВА.

С целью улучшения ЦОЭЦ многими специалистами проводились исследования смесей оксида цинка и других оксидов с различными жидкими хелатными добавками. Наибольшее применение для цементирования и изготовления прокладок получила система, содержащая ортоэтоксибензойную кислоту (ЕВА).

Антигистаминные средства используемые в стоматологии. Показания и противопоказания.

В стоматологии антигистаминные препараты применяются при аллергических поражениях слизистой оболочки полости рта, губ, языка, пародонта (медикамен­тозном стоматите, гингивите, глоссите

Fluor Protector Gel - Профессиональный уход и профилактика.

Для усиления зубов кальцием плюс фосфатом плюс фтором. Fluor Protector Gel - это гель для интенсивного и в то же время щадящего ухода за зубами.