Мы всегда на пульсе вашего стоматологического здоровья


  Услуги Статьи Вопросы
LiveZilla Live Help


ІНСТРУКЦІЯ до застосування CLEARFIL REPAIR.

I.Загальна інформація

CLEARFILREPAIR являє собою систему з”єднання керамічних матеріалів або композитних смол, що затвердівають під дією світла, для ремонту коронок і мостів.  Крім того, ця система застосовується  при інтраоральних ремонтах з естетичною метою.

II.Компоненти

CLEARFIL   REPAIR  складається з наступних компонентів:

CLEARFIL  SE BOND PRIMER

Це самопротравлюючий PRIMER, що дозволяє одночасну обробку зубної емалі та дентину. Він містить фосфатний мономер (MDP). Завдяки цьому досягається висока адгезивна міцність як для зубних структур, так і для металів. Суміш PRIMER і CLEARFIL TM  PORCELAIN BOND ACTIVATOR можна застосовувати при ремонті як рідину для порцеланових поверхонь, кераміки або композитів.

CLEARFIL  SE  BOND

Цей з”єднувальний матеріал  складається з фосфатного мономера (MDP), мономера метакрилата (HEMA) і невеликої кількості неорганічного наповнювача. Тому цей з”єднувальний матеріал має високу адгезивну міцність як для зубних структур, так і для металів. Крім того, після полімеризації площа з”єднання має кращі механічні властивості, ніж зі з”єднувальним матеріалом  без неорганічного наповнювача.

CLEARFIL   PORCELAIN BOND ACTIVATOR

CLEARFIL PORCELAIN BOND ACTIVATOR являє собою  „silane coupling agent“, який використовується у комбінації з CLEARFIL NEW BOND або CLEARFIL  PHOTO BOND, CLEARFIL  SE BOND і CLEARFIL  LINER BOND 2V.

ALLOY PRIMER

Цей адгезивний PRIMER для сплавів металів містить фосфатний мономер (MDP) і адгезивний мономер для благородних металів (VBATDT). Тому він забезпечує  міцну адгезію благородних та неблагородних сплавів.

K-ETCHANT GEL

Ця речовина, що являє собою фосфорну кислоту,  є протравлюючою рідиною для адгезивної поверхні.

CLEARFIL ST OPAQUER

CLEARFIL ST OPAQUER являє собою композит штучної смоли з низькою в”язкістю для маскування видимої металевої поверхні. Цей матеріал зовсім не пропускає світла. Тому необхідно протягом 40 сек. тримати його під дією світла.

III.Застосування

CLEARFIL REPAIR показаний у таких випадках:

 • інтраоральний ремонт розломів порцелянових або композитних елементів коронок або мостів;
 • інтраоральний ремонт розломів, що пов”язані з керамічною реставрацією;
 • інтраоральний ремонт розломів порцелянових або композитних Inlays або Onlays.

IV.Протипоказання

підвищена чутливість до монометакрилату

V.Можливі побічні дії

забарвлення слизової оболонки у білий колір внаслідок коагуляції протеїну при контакті з CLEARFIL SE BOND PRIMER. Це тимчасове явище, яке проходить через декілька днів.

VI.Заходи безпеки

Вказівки щодо безпеки

 1. Цей продукт не можна застосовувати  пацієнтам з підвищеною чутливістю до метилакрилату.
 2. При алергічних проявах, як, наприклад, запалення шкіри, слід припинити застосування продукту і проконсультуватися у дерматолога.
 3. При застосуванні продукту уникайте попадання його на шкіру або в очі. Перед використанням продукту прикрийте очі пацієнта рушником, щоб захистити їх від розпилювача.
 4. Якщо продукт потрапить в очі, промийте їх  добре водою і проконсультуйтеся у лікаря.
 5. При попаданні продукту на шкіру або одяг потрібно почистити відповідне місце ватним тампоном, змоченим у спирті та промийте  добре водою.
 6. Вважайте, щоб пацієнт випадково не проковтнув продукт.
 7. При  обробці продукту лампою для його затвердівання  не дивіться на пряме світло.
 8. Зберігайте продукт в місцях, недоступних для дітей.

А) Заходи безпеки при роботі

 1. CLEARFIL  SE BOND PRIMER і CLEARFIL TM  BOND BOND полімеризуються під дією світла (особливо ультрафіолетових променів). Для уникнення  операційного або природнього світла (сонячних променів через вікно) користуйтеся захистом від світла і застосовуйте продукт протягом не більше трьох хвилин після розпакування..
 2. Тримайте віконце полімеризаційної лампи якомога вертикально і ближче до з”єднувальної / композитної поверхні. Якщо необхідно забезпечити затвердівання значної з”єднувальної / композитної поверхні, то рекомендується розділити її на ділянки і  кожну окремо тримати під світлом.
 3. Низька інтенсивність світла призводить до поганого зчеплення. Дотримуйтесь строку придатності лампи і перевіряйте, чи не забруднене її віконце. Рекомендується регулярно перевіряти інтенсивність світла за допомогою відповідного вимірювального приладу.

Б) Заходи безпеки при зберіганні

 1. Не можна застосовувати продукт після терміну придатності. Термін придатності вказаний ззовні на упаковці.
 2. Продукт необхідно зберігати у холодильнику. Перед застосуванням потримати його при кімнатній температурі.
 3. Не можна зберігати продукт  при високій температурі та прямому сонячному промінні.
 4. Флакон   закривати відразу ж після відливу рідини.

VII.Клінічні методи

Препарування фрактурованої поверхні

1)Зовнішній поверхневий шар

2)За допомогою діамантового вістря видаліть шар  пошкодженого матеріалу  поверхні і створіть фаску на поверхні.

3)Металева поверхня

За допомогою діамантового надфіля зробіть металеву поверхню шорсткою.

 1. Протравлювання  зовнішнього поверхневого шару кислотою
 2. Нанесіть на зовнішній шар матеріалу на поверхні K-ETCHANT GEL і потримайте його 5 хвилин, потім змийте і висушіть. Якщо суміжна поверхня підходить до нешліфованої зубної емалі, то нанесіть K-ETCHANT GEL і тримайте його протягом 10 сек., потім змийте і висушіть.
 3. Добре промийте водою.
 4. Висушіть повітрям ( без домішок масла ).
 5. Поверхня благородних металів
 6. Якщо  використовують благородний метал, то слід нанести  ALLOY PRIMER згідно інструкції про його застосування.
 7.  Обробка силаном
 8. Капніть одну краплю CLEARFIL  SE BOND PRIMER і одну краплю CLEARFIL  РORCELAIN  BOND ACTIVATOR на змішувальну тарілочку.

[Вказівка]

 1. CLEARFIL  SE BOND PRIMER і CLEARFIL  РORCELAIN  BOND ACTIVATOR слід змішувати безпосередньо перед застосуванням.
 2. За допомогою губки або разової щіточки нанесіть суміш  на зовнішній шар матеріалу та металеву поверхню і залиште її там на 5 сек. Вважайте, щоб на оброблювану поверхню не потрапила слина або ексудат. Якщо площа склеювання сягає аж до зуба, то суміш слід  тримати там 20 сек.
 3. Залишки розчинника видалити випаровуванням під дією легкого потоку повітря. Оброблену металеву поверхню треба добре висушити, інакше  зчеплення буде поганим.

[Увага]

Оброблену поверхню не можна промивати.Якщо на поверхню попала слина, то її треба змити водою або зняти спиртом і повторно нанести суміш.

 1.  З”єднання
 2. Накапати потрібну кількість CLEARFIL  SE BOND BOND на змішувальну тарілочку .

[Увага]

Використайте адгезивну суміш якомога швидче. Якщо вона довший час буде під дією операційного світла, то вона затвердіє. Скористайтеся захисним ковпаком\ширмою від операційного або природнього світла (сонячного світла з вікна), а матеріал використовуйте не довше, ніж 3 хв.

 1. CLEARFIL  SE BOND BOND  нанесіть на стінку порожнини за допомогою губки або разової щіточки.
 2. Розподіліть  адгезивний матеріал легким потоком повітря по поверхні, щоб утворився якомога рівномірніша плівка.
 3. Забезпечте затвердівання адгезивного матеріалу під світлом лампи протягом 10 сек.
 1. Нанесення маскуючого покриття
 2. Для металевих поверхонь використовуйте маскуюче покриття типу CLEARFIл  ST OPAQUER,щоб замаскувати метал.
 3. Забезпечте його затвердівання дією світла протягом 40 сек.
 4.  Композитний наповнювач, що затвердіває під дією світла

Композит (наприклад, CLEARFIL AP – X) введіть у порожнину відповідно до рекомендацій виробника, забезпечте його затвердівання  за допомогою лампи, обробіть його та відполіруйте.

CLEARFIL TM  - це затверджений товарний знак фірми KURARAY  CO. LTD.

VIII.Гарантия

KURARAY  CO. LTD заміняє дефектні продукти у випадку підтвердження дефекта. KURARAY  CO. LTD не несе відповідальності за дефекти  і втрати, що виникли внаслідок неправильного або непередбачуваного застосування продукту.

Перед застосуванням продукту споживач повинен перевірити  відповідність  мети застосування продукту згідно інструкції; у випадку нецільового застосування продукту всю відповідальність за наслідки несе споживач.

Система Orphus

Другие статьи

Telio CS Link - временный композитный цемент двойного отверждения. Инструкция по применению.

Telio CS Link - это временный композитный цемент двойного отверждения (светового и химического) для эстетической фиксации временных коронок, мостовидных протезов, вкладок типа Inlay, Onlay и виниров. Telio CS Link совместим с временными конструкциями, изготовленными из материалов для коронок и мостовидных протезов C&B

Классификация стоматологических цементов.

Классификация стоматологических цементов.

Вращающиеся режущие инструменты. Часть 1.

Традиционные вращающиеся режущие инструменты изначально были ручными, а препарирование — очень медленным. Электрический мотор, позволявший достигать 2000 в минуту при использовании мягких стальных боров, стал основным

Основные характеристики пломбировочных материалов.

Адгезия — (прилипание) — это связь между разнородными поверхностями, в частности, сцепление пломбировочного материала с тканями зуба. Дезинтеграция — (разрушение целого) — это процесс, который возникает под воздействием растворителя. Устойчивость пломбы к растворению в ротовой жидкости позволяет сохранить не только объем, но и массу пломбы.