Мы всегда на пульсе вашего стоматологического здоровья


    Услуги Статьи Вопросы
LiveZilla Live Help


I.Вступ

PANAVIA - це цемент на композитній основі з відмінною хімічною адгезією і механічними утримуючими властивостями щодо зубної емалі, дентину, металів, благородних металів  та порцеляну.Само собою зрозуміло,що PANAVIA нерозчинна у воді. Завдяки анаеробному затвердіванню підчас роботи не відбувається зміни в”язкості.

Ви закріплюєте відновлюваний елемент,а зайвий матеріал можете просто забрати за допомогою пензлика. Край відновлюваного елементу,який знаходиться під дією повітря, ви завершуєте за допомогою oxiguard і таким чином досягаєте оптимального затвердівання.

PANAVIA випускається у трьох  ах: PANAVIA ЕХ для універсального використання. Колір непрозорий білий. PANAVIA ТС кольору зубів, прозора, застосовується при вцементовуванні композитних або порцелянових inlays або для облицювання. PANAVIA 

ОР непрозора, білого кольору. Вона застосовується там, де необхідно замаскувати темний колір металу,наприклад, при мостах, у яких утримуючі  поверхні прикріпляють цементом до молодих  елементів зуба, які часто ще прозорі. PANAVIA ЕХ і PANAVIA ОР непрозорі. Для досягнення оптимальної якості PANAVIA  потрібно точно дотримуватися інструкції.

II.Показання.

Для вцементовування:

1. мостів

2. коронок і мостів, у яких необхідні високі адгезивні властивості PANAVIA   для утримування відновлюваного елементу

3. При так само зашліфованих вітальних елементах використання PANAVIA   протипоказане.

4. Для порцеланових і композитних inlays і/або облицювання

5. Для зубних шин.

6. Для кореневих штифтів.

III.Підготовча робота

1.МЕТАЛЕВІ ПОВЕРХНІ

Поверхні з неблагородних металів необхідно обробити перед тим окисом алюмінію (50 мікрон) за допомогою піскоструйного апарату. Благородні метали краще покрити оловом.

2.PANAVIA 

Порошок  або рідину PANAVIA   перед використанням потрібно підігріти до кімнатної температури. Це робиться  оскільки в”язкість рідини PANAVIA  при низькій температурі дуже висока, що значно впливає на розмір краплі і може призвести до неправильної пропорції порошок / рідина , а також  до неконтрольованого часу роботи з ними і затвердівання. Якщо порошок і рідина при змішуванні занадто холодні, може утворитись водний конденсат, а рідина негативно впливає на фізичні властивості цементу. Тому рекомендується  за декілька годин до застосування  вийняти матеріал з холодильника, щоб він зігрівся до кімнатної температури.

3.Осушення оброблюваної ділянки

Для доброї адгезії необхідно суха поверхня. Оптимальний результат досягається шляхом застосування коффердаму. Якщо це неможливо, то можна скористатися ватними роликами у комбінації з добрим відцмоктувальним пристроєм.

4.ОЧИСТКА

Елементи зуба, на яких будуть закріплятися відновлювані елементи, спочатку потрібно грунтовно почистити за дапамогою пемзи і води. Після цього добре ополоснути і підсушити.

5.ПРОТРАВЛЮВАННЯ

Протравлюючий гель або рідину нанести на поверхню зуба. У тих  ділянках, що розташовані поблизу пульпи, потрібно бути особливо обережним. Процес протравлювання повинен тривати 30 секунд.

6.ОЧИЩЕННЯ, ПІДСУШУВАННЯ

Протравлені ділянки слід протягом однієї хвилини грунтовно оплоснути через форсунку і підсушити повітрям.Після протравлювання зубна емаль має білий матовий колір. Якщо це  не досягнуто, то потрібно ще раз повторити процес протравлювання. Для досягнення оптимальної адгезії не можна допускати контакту протравлених поверхонь зі слиною або кров”ю.

7.АДГЕЗІЯ ДО ДЕНТИНУ

Для того щоб досягти кращої адгезії з дентином, треба спочатку нанести на дентин Clearfil New Bond або  Clearfil Photo Bond.

IV.ЗАМІШУВАННЯ PANAVIA 

1. СТРУШУВАННЯ ЄМНОСТІ З ПОРОШКОМ

Потрусіть ємність, щоб порошок став рихлим. Відкрийте верхню кришечку і зніміть внутрішню кришечку.

2. НАПОВНЕННЯ МІРНОЇ ЛОЖЕЧКИ

В залежності від потрібної кількості цементу візьміть мірну ложечку 1 або 2. Наповніть мірну ложечку і струсіть порошок, як показано на малюнку. Ложечку поставте до блакитного змішувального блоку.

3. ДОЗУВАННЯ РІДИНИ

Для цього потрібно зняти кришку з флакончика і обережно стиснути його, щоб вийшло повітря. Тепер капніть рідину на блок, тримаючи флакончик отвором вниз вертикально. Краплі повинні вільно падати на  змішувальний блок. В залежності від кількості порошку беруть одну або дві краплі рідини і капають біля порошку на блакитний змішувальний блок.

4. ЗМІШУВАННЯ

Білою лопаточкою змішайте разом весь порошок з рідиною. А тепер потрібно сильно і добре лопаточкою розмішувати протягом однієї хвилини цемент по всій великій поверхні блакитного змішувального блоку. Спочатку може виникнути враження, що цемент занадто сухий, але після доброго розмішуванняви отримаєте дуже гладкий і тонкий шар цементу. Якщо цемент стає грубшим і міцнішим або якщо  його консистенція стає рідшою, то його не можна використовувати, оскільки, очевидно, пропорція порошку і рідини неправильні, що призводить до занадто швидкого або занадто повільного затвердівання. Змішаний цемент PANAVIA  перед аплікацією рівномірно розподіляється по всій великій поверхні блакитного змішувального блоку, Зішкрібати його не потрібно. Якщо перед аплікацією ви спробуєте зішкребти змішаний цемент, то затвердівання почнеться вже на змішувальному блоці, оскільки центр зацементованої площини втратить контакт з повітрям.

5. АПЛІКАЦІЯ ЦЕМЕНТУ PANAVIA 

Ви наносите цемент тонким шаром по всій поверхні відновлюваного елементу, щоб уникнути утворення повітряних пузирків і передчасного затвердівання.

6. РОЗМІЩЕННЯ ВІДНОВЛЮВАНОГО ЕЛЕМЕНТУ

Відновлюваний елемент ставиться на потрібне місце  натиском пальця.

7. ВИДАЛЕННЯ ЗАЙВОГО МАТЕРІАЛУ

Зайвий цемент PANAVIA   не затвердіває. Його можна просто зняти пензликом.

8. OXYGUARD

Під кінець на край відновлюваного елементу розмістіть OXYGUARD, щоб забезпечити абсолютну герметизацію і оптимальне затвердівання.

8. ПЕРІОД ЗАТВЕРДІВАННЯ

Приблизно 6-7 хв. після замішування PANAVIA цемент вже добре затвердів і  OXYGUARD можна зняти за допомогою розпилювача. OXYGUARD нерозчинний у воді.

Схема  СЕРЕДНІЙ ЧАС РОБОТИ ПРИ  25° С

Час змішування Нанесення пасти і видалення зайвого матеріалу Період затвердівання
  Час роботи  
1 хв. 3 хв. 3 хв.

Оскільки цемент PANAVIA затвердіває  при відсутності контакту з повітрям, то залишковий цемент на змішувальному блоці часто після періоду затвердівання ще рідкий.

10. В кінці процесу зніміть кофердам і перевірте,чи на зовнішній стороні відновлюваного елементу не залишився цемент PANAVIA. При необхідності виділіть його.

I.Спеціальні клінічні заходи при вцементовуванні корінних штифтів

У цьому випадку застосування йдеться про те, чи елемент, який підлягає оздоровленню,

вже зазнав ендодонтичного лікування. Якщо ви застосовуєте  PANAVIA  для вцементовування корінного штифта, то для закриття каналу не можна використовувати цемент, що містить евгенол.

1.ПРЕПАРУВАННЯ КОРІННОГО КАНАЛУ

При препаруванні корінного каналу дотримуйтесь напрямку кантів корінного каналу.

2. ОЧИЩЕННЯ КОРІННОГО КАНАЛУ

Грунтовно очистіть корінний канал і після цього зробіть протравлення зубної поверхні.  Місце препарування слід добре сполоснути за допомогою форсунки і підсушити повітрям.

3.ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ СУХОСТІ ПРЕПАРОВАНОЇ ДІЛЯНКИ

Після грунтовного висушення препарованої ділянки потрібно тримати її надалі у сухому стані. Якщо б вона контактувала зі слиною або кров”ю, то пропроцес протравлювання слід повторити.

4. Для дозування і змішування PANAVIA див. П. IV.1-4.

З ЦЬОГО ПУНКТУ ДІЯТИ ШВИДКО І РІШУЧЕ, ЧІТКО ДОТРИМУЮЧИСЬ ПРИПИСІВ.

5. ЗАКРІПЛЕННЯ КОРІННОГО ШТИФТА ЗА ДОПОМОГОЮ PANAVIA

Нанесіть PANAVIA на штифт і покладіть його на робочий стіл. За допомогою лентулової голки введіть  PANAVIA у корінний канал. Відразу ж після цього введіть штифт. Якщо ви занадто довго затримаєтесь з введенням штифта, то  PANAVIA  внизу, в каналі затвердіє, оскільки PANAVIA  є анаеробним цементом, а тоді вона буде закрита від доступу повітря.

6. Зайвий цемент PANAVIA

За допомогою пензлика розподіліть зайвий цемент  PANAVIA  тонким шаром по поверхні зуба  і  верхній частині штифта. Цей тонкий шар одночасно стане  допоміжним адгезивним засобом, наприклад, для CLEARFIL CORE (композит, який  придатний спеціально  для безпосереднього формування штифта. Зайвий цемент видаліть за допомогою пензля. Доки ви не продовжите процес відновлення, необхідності у затвердіванні цемента немає. Оскільки PANAVIA є анаеробним цементом, то він затвердіває, як тільки зникає доступ повітря. У цьому випадку  CLEARFIL CORE створить умови для герметизації. Для подальшого процесу відновлення зуба чітко дотримуйтесь інструкції щодо застосування відповідного матеріалу.

II.Заходи безпеки

При підвищеній чутливості необхідно припинити застосування продукту. Якщо відома алергія на метакрилатний мономер, то це може вже служити протипоказанням. Запобігайте попаданню продукту в очі стоматолога або пацієнта. Якщо продукт потрапив в очі, то промийте їх як слід водою і проконсультуйтесь у лікаря. Якщо продукт потрапить на щкіру або одяг, то почистіть забруднені місця ватою, змоченою в спирті. Підчас роботи з продуктом рекомендується користатися  захисними рукавичками.

III.Вказівки щодо зберігання

Не використовувати після завершення терміну придатності (див. Дату на упаковці). Продукт зберігати у холодильнику і перед застосуванням виймати його і тримати при кімнатній температурі.Продукт не можна піддавати дії тепла або прямого сонячного проміння.

PANAVIA і Clearfil  - це затверджений товарний знак фірми KURARAY  CO. LTD.

IV.Гарантия

KURARAY  CO. LTD заміняє дефектні продукти у випадку підтвердження дефекта. KURARAY  CO. LTD не несе відповідальності за дефекти  і втрати, що виникли внаслідок неправильного або непередбачуваного застосування продукту.

Перед застосуванням продукту споживач повинен перевірити  відповідність  мети застосування продукту згідно інструкції; у випадку нецільового застосування продукту всю відповідальність за наслідки несе споживач.

Система Orphus

Другие статьи

Хелатные цементы с гидроксидом кальция.

Ценность гидроксида кальция как материала для защитного покрытия пульпы зуба, способствующего образованию вторичного дентина, признана давно и в значительной степени объясняется его повышенным значением рН (т.е. рН7) и вследствие этого противобактериальным эффектом и лизисом протеина.

Інструкція ALLOY PRIMER.

Перечитайте ретельно цю інструкцію перед застосуванням продукту і зберігайте її під рукою, щоб у випадку необхідності перечитати те, що потрібно. Якщо б Ви загубили її, то зверніться, будь-ласка, до Вашого постачальника.

Telio Add-On Flow. Инструкция по применению.

Telio Add-On Flow - это светоотверждаемый текучий композит, который подходит для починки и дополнения конструкций, а также для перебазировки временных реставраций Telio.

Система РинсЭндо.

Немецкая фирма Дюрр Дентал (Германия) предложила специальный эндодонтический наконечник для ирригации корневых каналов. Благодаря гидродинамической активации антисептического раствора в наконечнике можно добиться эффективной химической и механической очистки корневого канала и улучшения очищающих свойств ирригационного раствора.

ИксПи Бонд. Универсальная адгезивная система для техники тотального протравливания. Краевое прилегание и микроморфология.

C введением в стоматологию адгезива Прайм энд Бонд® — первого однобутылочного адгезива для техники тотального протравливания — Дентсплай поставила новую веху в развитии стоматологических адгезивов. На протяжении последнего десятилетия это направление было дополнительно доработано с получением адгезива «на уровне искусства» Прайм энд Бонд ЭнТи, внедрившего в стоматологические адгезивы нанотехнологию.

Цинк-фосфатные цементы.

Цинк-фосфатные цементы (ЦФЦ) имеют широкий диапазон применения — от цементирования или фиксации ортопедических несъемных конструкций из сплавов и фарфора и ортодонтических аппаратов до применения их в качестве прокладочных материалов для защиты пульпы от токсического воздействия постоянной пломбы.